01-300 16 11 szslj@guest.arnes.si

VPIS V IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH

Kontaktna oseba: Andreja Prebil.

Individualno informiranje glede vpisa v študijsko leto 2019/2020 poteka:

• po telefonu: (01) 300 16 28,
  • e-pošti: andreja.prebil@guest.arnes.si
  • osebno na Srednji zdravstveni šoli Ljubljana po predhodnjem dogovoru.

TEHNIK ZDRAVSTVENE NEGE /TEHNICA ZDRAVSTVENE NEGE

Na Srednji zdravstveni šoli Ljubljana v izrednem izobraževanju  izvajamo program za pridobitev strokovne izobrazbe TEHNIK ZDRAVSTVENE NEGE /TEHNICA ZDRAVSTVENE NEGE  (srednje strokovno oz. tehniško izobraževanje) z možnostjo prekvalifikacije.

V program Zdravstvene nege se lahko vpišejo:

1. Kandidati z zaključenim ali nepopolno zaključenim srednjim strokovnim ali gimnazijskim programom.

2.  Kandidati s pridobljenim poklicem bolničar negovalec; vpis v  poklicno tehniško izobraževanje 3+ 2.

BOLNIČAR NEGOVALEC

Izvajamo tudi izobraževanje  za pridobitev strokovne izobrazbe BOLNIČARJA NEGOVALCA, srednje poklicno izobraževanje z možnostjo prekvalifikacije.

V program Bolničar negovalec se lahko vpišejo kandidati z zaključenim ali nepopolno zaključenim srednjim poklicnim izobraževanjem ali z zaključenim osnovnošolskim programom.

PONOVNI VPIS - ZA ZAKLJUČEK IZOBRAŽEVANJA

Obvestilo za kandidate, ki so bili predhodno že vpisani na Srednjo zdravstveno šolo Ljubljana in želijo zaključiti izobraževanje.

Vabimo k ponovnemu vpisu kandidate, ki želijo zaključiti izobraževanje; vpis je možen od septembra 2019 do maja 2020,  sreda od 10.do 12 ter četrtek od 13. do 15. ure.

(Skupno 4,501 obiskov, današnjih obiskov 1)