V petek, 16. 2. 2024, ob 15. uri in v soboto, 17. 2. 2024, ob 10. uri vas vabimo na informativni dan, kjer vam bomo predstavili možnosti izobraževanja v naših programih za odrasle udeležence, in sicer:

• 4-letni program srednjega strokovnega izobraževanja ZDRAVSTVENA NEGA (SSI) – trajanje: 2 šolski leti.

• 3-letni program srednjega poklicnega izobraževanja BOLNIČAR-NEGOVALEC (SPI) – trajanje: odvisno od vaše predhodne izobrazbe.

• 2-letni program poklicno-tehniškega izobraževanja ZDRAVSTVENA NEGA (PTI), po zaključenem 3-letnem izobraževanju v programu Bolničar-negovalec – trajanje: 2 šolski leti.

Več o programih si lahko sicer že preberete na naši spletni strani, zavihek Izredno, Vpisi.

Dogodek bo oba dneva potekal v učilnici 331, 3. nadstropje.

Po predstavitvi bo čas na voljo tudi za vaša vprašanja.

Prijave in vprašanja za vpis lahko pošljete tudi preko e-pošte na e-naslov andreja.prebil@guest.arnes.si

Vabljeni!